Mycie i malowanie dachów

Mycie i malowanie dachów

Okresowe mycie powierzchni dachu to czynność konieczna, aby utrzymać go w dobrej kondycji przez wiele lat. Należy usunąć zabrudzenia w postaci substancji chemicznych, sadzy z komina, pyłków z drzew, mchu i porostów oraz ptasich odchodów. Dachy są też narażone na promienie słoneczne, które sprawiają, że z czasem powierzchnia blednie, a wszelkie zabrudzenia stają się zdecydowanie bardziej widoczne. Mycie pod ciśnieniem jest w tej sytuacji niezbędne — używamy w tym celu renomowanych preparatów do odtłuszczania oraz myjki wysokociśnieniowej. Następnie przechodzimy do kolejnego etapu, jakim jest malowanie pokrycia dachowego.

Malowanie dachu, woj. podkarpackie

Renowacja dachu to proces kilkuetapowy. Rzetelne wykonanie każdego z nich daje gwarancję uzyskania pożądanego efektu oraz trwałości powłoki ochronnej. Malowanie dachu to finalny etap renowacji — odpowiedni dobór farb ma tu kluczowe znaczenie dla skutecznej ochrony jego powierzchni. Wybór materiału następuje po wcześniejszych oględzinach. Malowanie, jak również mycie dachów, wykonujemy w Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Nisku, Sandomierzu i innych pobliskich miejscowościach.

mycie dachów

Malowanie i mycie każdego rodzaju dachów

Malowanie i mycie dachów to niedrogie zabiegi, które są doskonałą alternatywą dla wymiany całego pokrycia. Jesteśmy w stanie odnowić zarówno betonowe, jak i ceramiczne dachówki, a także te pokryte blachą. Co dla Ciebie zrobimy? Wyczyścimy, a także odtłuścimy dach, wykonamy niewielkie naprawy, pomalujemy dachówkę w dowolnie wybranym kolorze i zadbamy o całkowitą impregnację! A wszystko to w dogodnym, wybranym przez klienta terminie. Zadzwoń i umów się na wycenę! Malowanie dachów oraz ich mycie wykonujemy w woj. podkarpackim, w miejscowościach takich jak: Stalowa Wola, Sandomierz czy Tarnobrzeg.

Skuteczny sposób na odnowienie pokrycia — mycie i malowanie dachów

Wymiana starego dachu na nowy wiąże się z dużym kosztem. Jednak nie zawsze jest to potrzebne. Przywrócenie dachu do stanu pierwotnego można uzyskać dzięki renowacji, to znaczy dzięki myciu, a także malowaniu pokrycia. Możliwa jest również zmiana dotychczasowego koloru — na życzenie klienta dobieramy profesjonalne farby, które wpłyną na trwałość powłoki i ochronę przed promieniowaniem UV, a także czynnikami zewnętrznymi. Mycie oraz malowanie pokrycia wykonujemy kompetentnie — posiadamy odpowiedni sprzęt, aby przeprowadzić zlecenie zarówno na niskich, jak i wysokich dachach. Oferujemy kompleksową usługę, doradzamy na każdym etapie prac aż po finalizację. Fachowe malowanie i mycie dachu wykonujemy na terenie Podkarpacia, między innymi w miejscowościach takich jak: Nisko, Tarnobrzeg czy Stalowa Wola.

Malowanie oraz mycie dachów – Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nisko – Podkarpackie | ©2024 PNL. Realizacja NetXpert

Search