okno

Mycie okien i elewacji

Przeprowadzamy mycie okien oraz elewacji wszędzie tam, gdzie dostęp jest utrudniony i niezbędne jest zastosowanie technik linowych. Swoją usługę kierujemy zarówno do właścicieli domków jednorodzinnych, a także do zarządców, jak również właścicieli sporych nieruchomości. Mycie elewacji i okien przeprowadzamy dokładnie, a co ważne — bezpiecznie! Prace realizujemy solidnie oraz szybko, a nasi aktualni klienci są zadowoleni z dotychczasowych usług. Jeśli więc potrzebujesz umyć okna lub elewację, skontaktuj się z nami!

Mycie wysokościowe okien oraz elewacji

Mycie okien na wysokości wymaga odpowiednich technik linowych. Dlatego warto taką usługę zlecić fachowcom, czyli nam! W krótkim czasie i z najwyższą dbałością zajmiemy się przeszkleniami, bądź pielęgnacją zewnętrznej elewacji. Wyczyścimy brudne ściany dzięki wysokiej jakości sprzętowi, a także środkom do usuwania zanieczyszczeń takich jak: plamy, wykwity i inne ślady. Pozostawimy powierzchnię czystą, a co ważne — zabezpieczoną przed ponownym zabrudzeniem. Nasza firma składa się z wyspecjalizowanych pracowników, którzy mają wszelkie uprawnienia do wykonywania tego typu prac. Nie musisz już używać drabin czy wspinać się samemu na szczyt wieżowca, to niebezpieczne! Nasza firma zrobi to z przyjemnością! Mycie elewacji i okien przeprowadzamy w miejscowościach takich jak Stalowa Wola, Tarnobrzeg czy Sandomierz, ale jesteśmy w stanie również dojechać na terenie całego województwa podkarpackiego.

mycie okien

Mycie okien i elewacji na terenie woj. podkarpackiego!

Dzisiejszy rozwój technik mycia pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń z przeszklonych powierzchni biurowców, wieżowców czy obiektów handlowych. W zależności od wysokości budynku, na jakim mają być przeprowadzone prace, wykorzystujemy techniki alpinistyczne, podnośniki koszowe, kije teleskopowe, a także drabiny. Mycie wysokościowe nie może być powierzone osobom, które nie mają odpowiednich kwalifikacji — od tego jesteśmy my! Zadzwoń lub napisz, a wykonamy mycie elewacji i okien na obszarze takich miast jak Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola czy innych w obrębie woj. podkarpackiego!

Mycie okien i elewacji – Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nisko – Podkarpackie | ©2024 PNL. Realizacja NetXpert

Search