zbijanie sopli

Odśnieżanie dachów i zbijanie sopli lodu

Nieodśnieżony dach oraz zwisające sople stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia. W każdej chwili może dojść do odłamania się kawałku lodu, który spadnie na samochód, a co gorsza na osobę, która stoi w pobliżu. Dlatego zimą warto zadbać o bezpieczeństwo wokół swojego budynku. Oferujemy profesjonalne, szybkie i sprawne odśnieżanie dachów, a także zbijanie sopli z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie. Odśnieżamy dachy płaskie oraz ze spadem, a zbijanie sopli przeprowadzamy zarówno na niskich, jak i wysokich budynkach. Prace na wysokościach realizujemy m.in. w galeriach handlowych, magazynach, kościołach, czy innych instytucjach publicznych. Odśnieżanie dachów i zbijanie sopli przeprowadzamy w Sandomierzu, Stalowej Woli oraz pobliskich miejscowościach.

Odśnieżanie dachów przez osoby doświadczone

Usuwanie śniegu oraz lodu z budynków to zadanie niezwykle niebezpieczne. Osoba niedoświadczona może spaść bądź wykonywać prace nieumiejętnie, co spowoduje dodatkowo zniszczenie dachu. Nasza wykwalifikowana ekipa dysponuje odpowiednim sprzętem oraz wiedzą. Dlatego to zadanie warto zlecić właśnie nam! Za nieodśnieżanie dachu właściciel budynku może otrzymać mandat karny, a co gorsza, istnieje także możliwość natychmiastowego zakazu użytkowania obiektu. Sądzimy, że takich problemów warto uniknąć. Przeprowadzimy bezpieczne odśnieżanie różnego typu obiektów, na terenie całego województwa podkarpackiego! Nie rób z siebie bałwana — zleć te prace naszym fachowcom!

Zbijanie lodu

Odśnieżanie dachów zimą w woj. podkarpackim!

Odśnieżanie dachów i zbijanie sopli podczas sezonu zimowego wykonujemy kompleksowo na terenie takich miast jak Stalowa Wola, Nisko czy też w Sandomierzu. Zakres naszych działań oczywiście jest o wiele większy! Jeśli więc jesteś z woj. podkarpackiego, napisz, a na pewno wykonamy u Ciebie odladzanie rynien i spustów, a także odśnieżenie dachu! Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług stała na jak najwyższym poziomie i odpowiadała wygórowanym oczekiwaniom klienta. Wszelkie prace na wysokości obarczone są ryzykiem, dlatego dopuszczamy do takich prac tylko osoby z:

  • aktualnymi badaniami lekarskimi,
  • ukończonym szkoleniem BHP ogólnym i stanowiskowym,
  • odbytymi kursami z zakresu ochrony przed upadkiem.

Odśnieżanie i zbijanie sopli lodu na dużej wysokości samodzielnie jest niebezpieczne oraz w wielu przypadkach niedozwolone. To samo tyczy się pozostawiania śniegu na dachu. Im dłużej mokra pokrywa zalega, tym bardziej rośnie ciężar objętościowy pokrywy lodowej, a to grozi zapadnięciem konstrukcji dachu lub niekontrolowaną lawiną śniegu. Zadbaj o swój dach i koniecznie zleć odśnieżanie swojego budynku naszej firmie — podkarpackie województwo to rejon, w którym wykonujemy takie usługi!

Odśnieżanie dachów oraz zbijanie sopli lodu – Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nisko – Podkarpackie | ©2024 PNL. Realizacja NetXpert

Search