Przycinka drzew Stalowa Wola

Przycinanie drzew oraz gałęzi

Chcesz wyciąć drzewo, a może tylko przyciąć jego gałęzie? Wykonamy tę pracę zgodnie z przepisami, w możliwie krótkim czasie. Przycinanie drzew przeprowadzamy z użyciem technik alpinistycznych. Docieramy nawet do trudno dostępnych miejsc, między linie wysokiego napięcia czy też w bardzo bliskie odległości od budynków. Doświadczenie, wiedza oraz sprzęt, jaki posiadamy, pozwalają nam wykonać każde zlecenie. Przycinanie drzew realizujemy w wielu miejscowościach na terenie województwa podkarpackiego, takich jak: Janów Lubelski, Sandomierz, Stalowa Wola, Nisko, jak również Tarnobrzeg.

Przycinka drzew i gałęzi bez ryzyka!

Wykonujemy profesjonalne usługi, które obejmują przycinkę drzew nisko-, jak i wysokopiennych, a także obcinanie gałęzi wynikające z pojawienia się różnego rodzaju chorób lub szkodników. Przy użyciu zabezpieczeń liniowych ścinamy drzewo w odpowiedniej kolejności. Pracę zaczynamy od konarów, a kończymy na pniu, dzięki czemu mamy możliwość wycięcia nawet bardzo wysokich okazów. Do wycinki wykorzystujemy profesjonalny sprzęt minimalizujący powstanie zagrożeń czy ryzyka związanego z uszkodzeniem się pnia bądź konaru w trakcie wycinania. Po wykonanej pracy nasza ekipa uporządkowuje dany teren i usuwa zabezpieczenia.

przycinanie drzew

Warto pamiętać, że wycinanie, a nawet samo przycinanie gałęzi, musi być wykonane zgodnie z przepisami oraz wiąże się z posiadaniem odpowiednich kwalifikacji. My możemy się nimi pochwalić, dlatego czekamy na kontakt! Pozostajemy do dyspozycji w Sandomierzu, Nisku, Stalowej Woli, Tarnobrzegu i okolicach.

Przycinanie i pielęgnacja drzew w każdym miejscu

Podczas wycinki drzew bądź ich gałęzi istnieje ryzyko wielu zagrożeń. Dlatego przed wykonaniem takich prac trzeba dobrze zabezpieczyć teren. Drzewo przecież może spaść na pobliski dom, samochód bądź zniszczyć architekturę. Nie można do tego dopuścić! Nasza firma zrealizuje takie prace bezpiecznie i co bardzo ważne — szybko. Pamiętamy również o tym by:

  • podczas przycinania bądź ścinania drzew pracowały przynajmniej dwie osoby,
  • każde cięcie było dokładnie przeanalizowane,
  • używać tylko i wyłącznie sprawdzonych narzędzi,
  • takie prace były przeprowadzane przez wykwalifikowanych pracowników.

Zlecenia realizujemy na działkach prywatnych, terenach miejskich oraz gminnych, a także cmentarzach bądź w okolicy torów kolejowych. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, zapraszamy serdecznie osoby z miejscowości: Nisko, Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola czy Janów Lubelski do skorzystania z naszych usług z zakresu przycinania drzew i gałęzi.

Przycinanie drzew oraz przycinka gałęzi – Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nisko – Podkarpackie | ©2024 PNL. Realizacja NetXpert

Search